Bilety Lotnicze Londyn

Bilety Lotnicze Londyn

Ostatnio szukane bilety lotnicze do Londynu

  • bilety lotnicze londyn
  • -
  • Data szukania:
  • wylot :
  • PLN

Lotniska w Londynie

Oznaczenia lotnisk na mapie
A - Heathrow
B - Gatwick
C - London City
D - Stansted
E - Luton London

Lotnisko: Heathrow Airport

Około 20km od londynu znajduje się Heathrow Airport. Obsługuje ponad 100 linii lotniczych. Heathrow Airport w londynie oferuje bezpośredni przelot ponad 160 miast. Co tydzień przymuje lotów ponad 4500 krajowych oraz ponad 14.500 lotów międzynarodowych.

Połaczenia z lotniska Heathrow z Londynem

Taxi
Taxi zatrzymuje się na postojach na zewnątrz wszystkich terminalach Heathrow. Podróż do centrum Londynu kosztuje około 250 pln i trwa zwykle od 30 minut do jednej godziny. Podróże są wyceniane są przy użyciu miernika taksówką lub za stałą opłatę którą można uzgodnić

Pociąg
Pociągi oferują najszybszą połączenie pomiedzy Heathrow a centrum Londynu. Heathrow Express
Jest to najszybszym połączenie, a czas podróży 15 minut do lub z London Paddington. Kursuje co 15 minut.

Metro
Heathrow ma trzy stacje metra:
- jeden terminalu 1 i 3,
- jeden w Terminalu 4
- Terminal 5.
Metro w przy teminalach Heathrow 1, 2, 3 jest w centralnej części pomiędzy terminalami, które posiadają przejścia podziemne. Metro w przy Terminal 4 i Terminal 5 w podziemiach budynków terminalu.
Koszt w jedną stronę do centrum Londynu kosztuje ok. 25 pln. Bilety są dostępne na wszystkich stacjach metra w Londynie, w biurach biletowych lub w automatach. Pre-paid Oyster mogą być również wykorzystywane w londyńskim metrze.

Autobusy
Rozległe sieci lokalnej autobus zapewnia tanie trasie między Heathrow a miastami w zachodnim Londynie.
Usługi w zachodnim Londynie są częścią transportu w Londynie. Koszt w jedną stronę do każdego miejsca w Londynie około 10 pln. Bilety można kupić w autobusie - najlepiej jest mieć odliczone pieniądze.
Dworzec autobusowy Heathrow Central położony jest pomiędzy terminalem 1 i 3. Terminale są połączone przejścia podziemnymi.
Przystanek autobusowy jest otwarty 24 godziny na dobę i Autobusy kursują od 06:00 do 22:30. Wózki bagażu są dostępne.

Lotnisko: Gatwick Airport

Około 40 km od londynu znajduje się Gatwick Airport. Obsługuje ponad 60 linii lotniczych. Gatwick Airport w londynie oferuje bezpośredni przelot ponad 206 miast. Co tydzień przymuje lotów ponad 1100 krajowych oraz ponad 4500 lotów międzynarodowych.

Pociągi
Gatwick Airport jest 30 minut od centrum Londynu przez Gatwick Express i ma połączenia kolejowe do miast w całej Wielkiej Brytanii. Stacja kolejowa znajduje się bezpośrednio przy "South Terminal"

Taxi
Taksówki są świadczone przez oficjalnego partnera lotniska. Taksówki mogą być zarezerwowane a opłaty uniższane przed lub po zakończeniu podróży gotówką lub kartą kredytową. Taksówki z obrotowym foteli są dostępne dla turystów niepełnosprawnych. Taksówki można zarezerwować w hali przylotów i odlotów. Podróż do centrum Londynu zajmuje około godziny i kosztuje około 430 pln w zależności od miejsca docelowego.

Lotnisko: London City Airport

Około 12 km od londynu znajduje się London City Airport. Obsługuje ponad 17 linii lotniczych. London City Airport w londynie oferuje bezpośredni przelot ponad 37 miast. Co tydzień przymuje lotów ponad 250 krajowych oraz ponad 1200 lotów międzynarodowych. London City Airport jest doskonale usytuowany w East London. Dojazd do lotniska London City Airport jest prosty przy uzyciu transportu publicznego lub taksówek. Kod pocztowy London City Airport to E16 2PX.

Na lotnisku London City Airport jest darmowy dostęp do internetu (Wi-Fi) dla wszystkich pasażerów.

Lotnisko: Stansted Airport

Około 50 km od londynu znajduje się Stansted Airport. Obsługuje ponad 21 linii lotniczych. Stansted Airport w londynie oferuje bezpośredni przelot ponad 160 miast. Co tydzień przymuje lotów ponad 350 krajowych oraz ponad 2 000 lotów międzynarodowych.

Pociągi
Stacja kolejowa na Stansted Airport znajduje się bezpośrednio pod terminalem. Bilety można kupić w góry w terminalach lub na stacji. Są to regularne połączenia lotniska z centrum i wschodnim Londynem oraz wschodniej Anglii i Midlands.

Stansted Express
Szybki, częste i wygodne pociągi kursują pomiędzy lotniskiem a London Liverpool Street.
Pociągi odjeżdżają co 15 minut.
Średni czas przejazdu 46 minut do Liverpool Street i 35 minut do stacji Tottenham Hale.
Koszt jedną stronę to około 90 pln

Lotnisko: Luton Airport

Około 45 km od londynu znajduje się Luton Airport. Obsługuje ponad Luton Airport linii lotniczych. Luton Airport w londynie oferuje bezpośredni przelot ponad 90 miast. Co tydzień przymuje lotów ponad 160 krajowych oraz ponad 1 200 lotów międzynarodowych.

Szukaj lotu

1. Jakiego przelotu szukasz?
przelot w jędną stronę
przelot w dwie strony
2. Gdzie chcesz lecieć?
Wylatuję z:
Lecę do:
3. Kiedy chcesz lecieć?
Data wylotu :
Data przylotu: :
4. Ile osób leci?
Dorośli
Dzieci (2-10l.)
Młodzież (11-24l.)
Niemowlęta (0-24mc)
Seniorzy (pow. 60l.)
bilety lotnicze

Londyn - Pogoda

Bilety Lotnicze .org - Polecają

Popularne przeloty po Polsce

Popularne przeloty po Europie

Popularne przeloty po Świecie