Strona Główna > Lotniska w Polsce

Lotniska w Polsce

Port lotniczy Kraków - Balice

Misją Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków - Balice Sp. z o.o. - południowej bramy Polski - jest osiąganie pozycji lidera wśród europejskich portów regionalnych, dbającego o wysoki poziom obsługi ku satysfakcji pasażerów i dążącego do sukcesu ekonomicznego.

Port Lotniczy Bydgoszcz

Port Lotniczy Bydgoszcz SA jest najmłodszym w Polsce i bardzo nowoczesnym. Zlokalizowany jest w kierunku południowo-zachodnim, w odległości 3 km od centrum miasta, z którym łączy je regularna miejska linia autobusowa nr 80.

Port Lotniczy Poznań-Ławica

Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. usytuowany jest 7 km od centrum miasta, przy trasie prowadzącej bezpośrednio do najważniejszych punktów miasta: centrum, terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich i Dworca PKP oraz przy trasie wylotowej na Berlin i Warszawę.

Port Lotniczy Katowice

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice dysponuje terminalem pasażerskim zajmującym powierzchnię 7600 mkw o przepustowości 1 610 000 pasażerów rocznie (przepustowość godzinowa 525 pasażerów). Obiekt spełnia międzynarodowe wymogi tego typu budownictwa w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Etiuda Warszawa (Okęcie)

Pod koniec marca 2004 w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina został uruchomiony nowy terminal pasażerski - Etiuda. Znajduje się on w południowej części portu lotniczego, za zjazdem z estakady najazdowej. Obsługiwani są tutaj zarówno podróżni odlatujący z Warszawy, jak i powracający do niej.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest jednym z trzech najważniejszych, obok Warszawy i Krakowa lotnisk międzynarodowych w Polsce. Gdańskie lotnisko spełnia wymagania i zalecenia Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego.

Szukaj lotu

1. Jakiego przelotu szukasz?
przelot w jędną stronę
przelot w dwie strony
2. Gdzie chcesz lecieć?
Wylatuję z:
Lecę do:
3. Kiedy chcesz lecieć?
Data wylotu :
Data przylotu: :
4. Ile osób leci?
Dorośli
Dzieci (2-10l.)
Młodzież (11-24l.)
Niemowlęta (0-24mc)
Seniorzy (pow. 60l.)
bilety lotnicze