Strona Główna > Tanie linie lotnicze

Tanie linie lotnicze

Wizz Air - węgierskie tanie linie lotnicze

tanie linie

Wizz Air jest węgierską tanią linią lotniczą, która koncentruje swoją działalność na rynku Europy środkowej i Wschodniej. Jej inauguracyjne loty miały miejsce w maju 2004 roku. Firma jest zarejestrowana w Londynie, a jej filie znajdują się na Węgrzech i w Polsce.

easyJet - brytyjskie tanie linie lotnicze

tanie linie

EasyJet została ufundowana przez Steliosa Haji-Ioannou, i jego rodzina posiada większość udziałów firmy. Z założeń easyJet ma być największą w Europie tanią linią lotniczą.

Sky Europe - słowackie tanie linie lotnicze

tanie linie

SkyEurope Airlines to największa firma lotnicza w Republice Słowackiej oraz pierwsza spółka lotnicza w Europie Środkowej zaliczana do tzw. "tanich linii lotniczych".

Germanwings - niemieckie tanie linie lotnicze

tanie linie

Tanie linie lotnicze Germanwings są niemieckim przewoźnikiem powiązanym z największymi niemieckimi liniami lotniczymi Lufthansa. Zapewnia to wysoką dbałość o bezpieczeństwo. Dodatkowo piloci Germanwings są szkoleni w centrach Lufthansy.

Norwegian - norweskie tanie linie lotnicze

tanie linie

Norweskie tanie linie lotnicze Norwegian działają na polskim rynku od 2006 roku. Od tego czasu jedną z dwóch baz przewoźnika (obok Oslo) jest lotnisko w Warszawie.

Tradycyjne linie lotnicze

LOT - polskie linie lotnicze

tanie linie

Linie lotnicze LOT są głównym polskim operatorem lotniczym. LOT oferuje przeloty krajowe, loty do innych miast europejskich oraz loty transatlantyckie do Ameryki Północnej. LOT jest członkiem największego globalnego aliansu lotniczego Star Alliance.

Aer Lingus - irlandzikie linie lotnicze

tanie linie

Aer Lingus to linia lotnicza Irlandii. Założona w Dublinie. Posiada ponad 30 samolotów, które kursują w Europie i Stanach Zjednoczonych. Linia jest własnością rządu irlandzkiego, ale istnieją plany prywatyzacyjne. Aer Lingus jest członkiem 'Oneworld airline alliance.'

British Airways - brytyjskie linie lotnicze

tanie linie

Linie lotnicze British Airways są jedną z największych lini lotniczych na świecie. Linie są członkiem 'Oneworld airline alliance.'

Air France - francuskie linie lotnicze

tanie linie

Air France są francuskimi narodowymi liniami lotniczymi. Dzięki flocie ok. 380 samolotów oraz strategicznemu połączeniu z KLM linie obsługują bardzo dużą liczbę destynacji oraz posiadają ogromne możliwości przewozowe.

Austrian - austriackie linie lotnicze

tanie linie

Grupę Austrian Airlines tworzą trzy linie: Austrian, Lauda Air i Austrian Arrows. Austrian koncentruje się na obsłudze połączeń rejsowych. Austrian Arrows specjalizuje się w biznesie regionalnym. Lauda Air uzupełnia ofertę grupy swoją aktywnością w sektorze charterowym.

Lufthansa - niemieckie linie lotnicze

tanie linie

Linie lotnicze Lufthansa należą do jednych z najwiekszych na świecie, są członkiem aliansu lotniczego Star Alliance.

KLM Royal Dutch Airlines - holenderskie linie lotnicze

tanie linie

KLM Royal Dutch Airlines to narodowe holenderskie linie lotnicze. Są jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie (od 1919 r. na rynku). Obecnie KLM wchodzi w skład holdingu Air France-KLM. Głównym portem jest Amsterdam-Schiphol.

Czech Airlines - czeskie linie lotnicze

tanie linie

Czech Airlines zostały założone 6 października 1923 przez rząd Czechosłowacji jako Československé státní aerolinie. W 1930 odbył się pierwszy lot międzynarodowy z Pragi do Zagrzebia.

Szukaj lotu

1. Jakiego przelotu szukasz?
przelot w jędną stronę
przelot w dwie strony
2. Gdzie chcesz lecieć?
Wylatuję z:
Lecę do:
3. Kiedy chcesz lecieć?
Data wylotu :
Data przylotu: :
4. Ile osób leci?
Dorośli
Dzieci (2-10l.)
Młodzież (11-24l.)
Niemowlęta (0-24mc)
Seniorzy (pow. 60l.)
bilety lotnicze